Ahşap Palet

Anasayfa » Ahşap Palet

kayseri toptan ahşap paletAhşap palet hakkında sizlere kısa bir bilgi vermek isteriz. Ahşap paletler,  lojistik, taşıma veya depolama işlemlerinde kullanılan ürünlerin hasar görmesini ciddi anlamda korumaktadır. Ayrıca bunu dışında da oldukça korumaktadır. Bu firma paletleri son kalitede üreterek düşük maliyetle kullanıma sunmaktadır.

Firmaya ait olan bu paletleri taşıma zincirinde ki aşamalarda rahatlıkla kullanılabilmektedir. Taşınan yükler, paletler ile birlikte bağlanarak kolaylıkla taşıma işlemi sağlamaktadır. Firmanın yapı ve çeşitlerine göre de birçok palet çeşitleri bulunmaktadır. Bizler ahşap paletten bahsedeceğiz.

Ahşap Palet

ahsap-palet-urunleri

Hem taşınacak ürünün hasar görmesini engellemek hem de işçilik masrafından kurtulmak isteyen işletmeler için istenilen ebatta ahşap palet üretiyoruz. Firmalar için ürünlerini taşımak ve muhafaza edebilmek için en güvenli tercih ahşap paletlerdir. Böylece ürünleri zeminden yüksekte tutar ve nakil sırasında düşmelere, kırılmalara hatta dökülmelere karşı korur.

Ahşap palet çeşitleri, özellikle giriş yönü ve kanat türlerine göre farklı farlı kategorilerde yer almaktadır. Ahşap palet çeşitlerine baktığımızda, aslında standart ölçü biçiminde üretilmektedir. Ancak bu nokta bu firma müşterisine ihtiyacı miktarda olan boyutta özel kesimlerle üreterek kullanıcı müşterisinin talebine karşılık vermektedir.

Endüstri standartlarına uygun, 1200 x 1000 mm boyutundaki kaliteli ahşap palet; tüketim ürünleri, taze gıda, perakende, imalat ve otomotiv dahil olmak üzere birçok sektörde ürün taşımak için idealdir. Bu palet, ürünlerin dağıtımında ve nakliyesinde güvenle kullanılabilir. Çeşitli tedarik zinciri ihtiyaçlarını karşılamak için paletler üç standart boyda mevcuttur.