Kurumsal

Anasayfa » Kurumsal

Kereste ve palet her yerde satılmayan ve her kesim insanın almadığı bir üründür. Fakat çok ihtiyaç olduğu da yadırganamaz. Bizler her alanda keresteden ya da paletten yararlanmış sayılırız. Kereste ağaçlarda elde edilir. Fabrika olarak keresteleri elde ederken çok fazla işlemden geçtiğini ve hayatta büyük bir öneme sahip olduğunu da eklemeliyiz. Palet hemen her alanda herkesin hayatında en az bir kere karşılaşmış olduğu ve kullanım alanı kısıtlı bir üründür. Bu sektöre girerken insanların gereksinimlerini göz önünde bulundurup insanlığa hizmeti amaç edindik. Bu doğrultuda her zaman en iyisi için çaba gösterdik. Çabamızın karşılığını da aldığımızı düşünüyoruz.

Kereste

Teknolojiye ve yeni gelişimlere önem veren bir firma olduğumuzu söylemeliyiz. Üreten ve üretmekten büyük bir mutluluk duyan firmalardan sadece biriyiz. Üretim yaparken paletler ya da keresteler neye dönüşecek çok merak eden ve bu kerestelerin nelere dönüşebileceği düşüncesi ile umutlanan bir çalışan listemiz var. Çalışanlarımızın işlerini severek yapmış olması da bizi bu nokta da en ön sıralara taşıdı. Her zaman müşteri memnuniyetini ve çalışan memnuniyetini en ön plana koyduk. Kayseri kereste firması olarak diğer şehirlere ürünler yollamamızın en büyük sebebi de budur. En kaliteli ürünleri elde etmemiz de son derece önemlidir. Kayseri keresteciler firması olarak diğer rakiplerimizden her zaman bir adım öndeyiz. Kaliteli ve güvenilir olmamız da sizleri cezbeden en önemli özelliklerimizdendir. Kayseri keresteci denilince ilk akla gelen firma olmamız da çok önemli bir noktadır.

Kereste Fiyatları

Kayseri kereste fiyatları olarak da son derece uygun ürünleri elde ediyoruz. Hem kaliteli hem uygun fiyatlı ürünler elde etmiş olmamız da bizleri rakiplerimizden daha üstün bir noktaya getirdi. Kayseri palet ürünleri de aynı şekilde kereste gibi kalitelidir. Kayseri paletci firması olarak sizleri aynı şekilde en kaliteli ürünlerimizle karşılıyoruz.

Palet Fiyatları

Kayseri palet fiyatları denilince de ilk akla bizim firmamız gelir. Ürünlerimizi internet üzerinden tüm şehirlere yollayabiliyoruz. Ayrıca fiyatlandırmayı internet üzerinden alım şeklinize göre veriyoruz.  Mesela çok fazla ürün alanlara indirim yapabiliyoruz. İndirim paketi şeklinde de düşünebilirsiniz. İndirimleriniz çok fazla alımlarda daha fazla olur. Az alımlarda da diğer kayseri satılık palet ürünlerinden daha iyi rakamlar veriyor olmaktayız. Satış ofisimiz de müşterilerimizi ağırladığımız bir diğer alandır. Bu alanda da müşterilerimizi sıklıkla karşılıyoruz. Ne denli profesyonel bir ekip oluşturduğumuzu bu sayede de anlamış olmalısınız.

Palet

Palet kayseri ürünleri ahşap ürünlerde de kullanılıyor. Ahşap ürünler elde etmek isteyenler bu ürünleri kullanarak çok iyi parçalar elde edebiliyorlar. Firma alanımızın çok büyük olması da sizlere daha iyi bir hizmet vermemizi sağlıyor. Hizmetlerimizin karşılığını bu sayede en iyi şekilde almamızın sebebidir. Paletçi kayseri ürünleri denildiği zaman firmamızın yerini bu işlerle ilgilenen herkes çok iyi bilir. Keresteci kayseri ürünleri olarak en verimli hizmet alacağınız ürünler bizim firmamıza aittir.

 

Alan kapasitesi olarak yüksek bir kapasiteye sahip olmamız da bizleri çok iyi bir noktaya getirdi. Fabrikamız ülke dışına da hizmet veriyor. Ülke dışından da hizmet almak isteyen kişilere hizmet sunuyoruz. Bunu da severek yapıyoruz. En kaliteli keresteler ve paletler bizim firmamız tarafından elde ediliyor. Bu da bizleri en iyi noktaya getiriyor. Ahşap konusunda en iyi verimi almak isterseniz bizi fabrikamızı ve büromuzu ziyaret etmenizi temenni ederiz. Mutlaka memnun kalacağınız ürünleri bu firmada bulmuş olacaksınız. Size bunun garantisini verebiliriz. Sitemizde de ürünlerimizin fotoğraflarını en iyi şekilde görecek ve buna göre alımlar yapabileceksiniz. Sizlere hizmet vermek gururumuzdur. Çünkü hizmet sektöründe en gerekli ürünlerden birini yapıyor olmak ve kerestelerimizden ne kadar güzel ürünlerin çıktığını görmek bizleri son derece mutlu ediyor.

 

Ürünlerin siparişlerinin internet ortamından veriliyor olması ve kredi kartlarına taksit imkânları sunuyor olmakta müşterilerimizin en fazla istediği konulardır. Bu tarz sorunları ortaya çıkarmıyor ve bu noktada da sizlere en iyi hizmeti veriyor olmamız sizleri bizimle alış verişe getiren bir diğer püf noktadır.